شیر دفینه و زیرخاکی

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

شیر دفینه و زیرخاکی
ورودی و یا راهروها قابل مشاهده می باشد. اگر چنین علامتی را مشاهده کردید (راهی که شیر در آن وجود داشت) به این معنی است که در درب ورودی قصر هستید. همچنین به طور اغلب دو عدد (شیر) در مقابل هم میباشند.از اینجا نتیجه میشود اگر یکی را دیدید میتوان دیگری را نیز پیدا کرد.
نظر دوم : مجسمه شیر از سالهای اولیه، در هر فرهنگ و در این میان افسانه شناسی خاورمیانه و ایران ، سمبل قوت، قدرت، حکمرانی می باشد. در ایران، روی سنگ، مرمر، چوب، قالی، گلیم، مینیاتور و ... قابل مشاهده است. در زندگی روزمره نیز تقریبا همه جا با همین هدف استفاده میشود.اما، اگر نماد شیر دو تا باشد، بنا به منابع نشان از دوبرابر بودن قدرت می باشد.
نظر سوم : مجسمه سنگی شیر قطعا نشانه مزار پادشاهان است. آنهایی که جفتند جلوی آنها تپه کوچک دست ساز و آنهایی که تکند بالای مزارهای بلند صخره ایی یا پایین آنها را بررسی می کنیم دفینه از 30 متر دورتر نیست. جنس مخفی شده خیلی ارزشمند است. بودن آن در تخته سنگ ثابت و یا سنگ قبر اهمیت آن را افزایش می دهد.
نظر چهارم : شیر در ورودی های قصرهای باقیمانده از دوران باستان و یا خرابه های شبیه آن و یا راهرو های آن، گاها در بیرون و گاها زیر خاک، پیدا شدن مجسمه شیر معمول می باشد. اگر یکی از اینها مشاهده شود نشان این است که اینجا درب ورودی قصر می باشد. (راه شیری) از طرفی چون اینطور مجسمه ها تک نیستند، در همین مکان و در راست و چپ ورودی از این مجسمه دو تا خواهد بود. همچنین، یک جزئی از نمادگری قرون وسطا می باشد. این هم باز سمبلی از سمبل های حضرت عیسی است. حضرت عیسی پی در پی در نقاشی ها و مجسمه ها با افکار شیر اصیل و انسان شیرنما وصف میشد. به دلیل شناخته شدن به عنوان پسر خدا، با عناوین جسارت، قدرت و پادشاهی شرح میشد.

  • تذکر مهم : برای آشنایی با اسرار گنج یابی و آموزش دفینه یابی به کتاب های (پکیچ آموزش گنج یابی در ایران، چشم طلایی ، اسرار کاوش ، میراث زرین و به ویژه پکیچ آموزش گنج یابی در ایران) در فروشگاهی که لینک و بنرش در داخل وبلاگ وجود دارد، مراجعه کنید...

    مجموعه کامل آموزش گنج یابی در ایران(پکیچ زیرخاکی و گنج مشک آبادی)lrm; کاملترین و تنها اثر منحصر به فرد است که تمام منابع موثق آموزشی و کاربردی را یکجا دارد. کاملترین منبع تمام منابع گنج یابی است.

شرح حضرت عیسی با این اوصاف، یک اتفاق شناخته شده می باشد. گذشته از اینها، از نشانه های شیر در غار، قبر و روی تخته سنگ ها استفاده شده است. اینها نشان از دفینه می باشند. هر دفینه ایی که علامت شیر دارد به معنای گنج انسانهایی که رهبر بوده اند می باشد. اگر علامت جلوی یک غار باشد باید به دنبال یک اتاق بسته باشید. اگر یک غار باز وجود نداشته باشد باید به دنبال یک غاری باشید که به طور مصنوعی بسته شده و جلوه ی طبیعی به آن داده شده است. در کشور ما، در کنار دریا علامت های شیر قابل مشاهده می باشد. این علامتها نشان از رهبران دزدان دریایی میباشد. چندین بار مشاهده شده که در زیر آب ورودی هایی وجود دارد. علامتی است که کارش سخت است اما گنج بزرگی را پیش رو دارد.

نظر پنجم : در بین هیتی ها(قومی قدیمی) نماد قدرت، جسارت، اعتماد و رهبری می باشد. به معنای انتخاب شدن سرمشقی برای شخصیت های خودشان میباشد. به این دلیل که شیر یکی از قدرتمندترین حیوانات می باشد. در کنار درب پادشاهان، این مجسمه ها برای محافظت از درب ها ساخته شده اند. این هم برای نشان دادن قدرتمند بودن پادشاه می باشد. سمبل شیر در طول تاریخ نماد خیلی از کشورها شده است. این نماد در مصر هم استفاده شده است، در مصر پوشیدن این نمادها به معنای نشانی از پادشاهان مصر (فرعون) می باشد در فرهنگ ایران به شیر اهمیت خاصی داده شده است، حتی به پادشاهان این اسم داده شده است. اینجا نیز بیشتر نماد قدرت میباشد. شیر خوابیده نماد صلح می باشد.

نویسنده : بازدید : 6 تاريخ : جمعه 21 مهر 1396 ساعت: 2:02

فهرست وبلاگ