نشانه تمساح در گنج و دفینه

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

نشانه تمساح در گنج و دفینه

دوستان همانطور که در پستهای گذشته عرض کردم یک حفار موفق باید جانورشناس خوبی نیز باشد .در پست ارتباط علایم شناسی و جانور شناسی اشاره کردم که دانستن وِیژگی حیوانات بسیار مهم و کاربردی است.حال امیدوارم دوستان با خواندن ویژگیهای حیوانات با ذهنی فعال تر اقدام به گمانه زنی منطقی بنمایند.در اینجا نگاهی اجمالی به ویژگی و رفتار شناسی تمساح ها داریم.


تمساح(کروکودیل):
در آب به راحتی شنا می کند، اما همیشه در آب نمی ماند و تخم هایش را در خشکی می گذارد در شروع فصل بارندگی تمساح ماده هنگام شب در حاشیه شنی رودخانه گودالی به عمق تقریبی نیم متر حفر می نماید و در آن ۲۰ تا ۶۰ تخم می گذارد و روی آن را با شن می پوشاند .تمساح این حفره را معمولاً هم سطح بالاترین میزان قابل پیش بینی آب رودخانه حفر می کند. پس از تخم گذاری، کروکودیل ماده اغلب اوقات خود را برای حفاظت از تخم ها در اطراف این حفره می گذارند.

  • تذکر مهم : برای آشنایی با اسرار گنج یابی و آموزش دفینه یابی به کتاب های (پکیچ آموزش گنج یابی در ایران، چشم طلایی ، اسرار کاوش ، میراث زرین و به ویژه پکیچ آموزش گنج یابی در ایران) در فروشگاهی که لینک و بنرش در داخل وبلاگ وجود دارد، مراجعه کنید...

    مجموعه کامل آموزش گنج یابی در ایران(پکیچ زیرخاکی و گنج مشک آبادی)lrm; کاملترین و تنها اثر منحصر به فرد است که تمام منابع موثق آموزشی و کاربردی را یکجا دارد. کاملترین منبع تمام منابع گنج یابی است.


در هرجا نشان تمساح را دیدین باید در اطراف رودخانه یا مرداب وجود داشته باشد در غیر اینصورت نشانه را اشتباه متوجه شدید اگر سر تمساح رو به رودخانه یا مرداب بود دو متر پشت او را بکاوید تا عمق کمتر از دومتر اگر پشت تمساح روبه رودخانه بود یا زیرش را بکاوید یا شش متر جلو تر به جهت سر تمساح عمق هم از دومتر بیشتر نخواهد بود اگر تمساح دم نداشت بی شک زیر تمساح را بکاوید در کل از شش متر دورتر از نشانه نیست از دومتر عمیق تر نیست

نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : جمعه 21 مهر 1396 ساعت: 2:02

فهرست وبلاگ