قصه دروایش گنج و دفینه | بلاگ

قصه دروایش گنج و دفینه

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

قصه

خلاصه بعد از چند روز خوشگذرانی در کنار حفاران بدبخت آب پاکی را روی دست آنها می ریزد که این دفینه بسته شده و نمیشود آن را در آورد. و اگر ادامه دهید خطر مرگ شما را تهدید می کند و اجنه به سراغ شما می آید از این داستان ها به همین راحتی دوستان جابجایی دفینه اصلا نداریم در دام این گونه شیادان نیفتید.

با توجه به نیاز شدید مردم به رفع مشکلات مالی و عدم اطلاعات کافی آنها از مسایل حوزه گنج یابی راه را برای سوء استفاده بسیاری از شیادان و کلاهبرداران باز کرده و از هر فرصتی برای ترکه کردن مردم بیچاره استفاده می کنند .از فروش سیستمهای دست ساز گرفته تا مشاوره در امور نسخه خوانی و گنج یابی و طلسمات.

یکی از این موارد استفاده از درویش یا دراویش در امر دفینه یابی و باطل کردن طلسمات می باشد.افرادی که اکثرا معتاد هستند و فقط و فقط جهت چند روز گذران عمر و درآوردن پول اعتیاد پا به این عرصه می گذارند و مردم بدبخت را متحمل هزینه می کنند.برای مثال جایی را با روشهای مثلا ماورایی خود نقطه می کنند و سپس دستور حفاری را صادر می کنند پس از چند روز حفاری ، هزینه و ترکه کردن مردم بیچاره شروع به بیان داستان جدید می کنند که دفینه توسط اجنه جابجا شده و شما باید هزینه سنگین تر بکنید تا من آن را فیکس کنم و از این مسایل. خلاصه بعد از چند روز خوشگذرانی در کنار حفاران بدبخت آب پاکی را روی دست آنها می ریزد که این دفینه بسته شده و نمیشود آن را در آورد. و اگر ادامه دهید خطر مرگ شما را تهدید می کند و اجنه به سراغ شما می آید از این داستان ها به همین راحتی دوستان جابجایی دفینه اصلا نداریم در دام این گونه شیادان نیفتید.حتی نسخه های جعلی و تقلبی نیز به نسخه های درویشی معروفند.

...
نویسنده : بازدید : 13 تاريخ : سه شنبه 24 بهمن 1396 ساعت: 1:14